İTÜ Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü, Netmarble ve StartersHub  işbirliği ile düzenlenen Gamer’s Jam, tüm amatör ve profesyonel oyun  geliştiricilerini 24 saatlik bir oyun oluşturma maratonuna davet ediyor. 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde StartersHub’da düzenlenecek Gamer’s Jam’e  sayılı günler kaldı.

Netmarble EMEA ve StartersHub işbirliğinin ürünü olan mobil oyun  geliştiricileri hızlandırma programı Gamer’s Qube’un desteğiyle, İTÜ Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü tarafından düzenlenen Gamer’s Jam,  amatör ve profesyonel oyun geliştiricileri, 24 saat içinde ekiplerini  kurup kendi oyunlarını kodlayacağı bir maratona çağırıyor. StartersHub’ın ev sahipliğini yapacağı etkinlik 3 Kasım Cumartesi günü  saat 14.00’te başlayıp 4 Kasım Pazar günü 20.00’ye kadar sürecek.

Ekibini kur, oyununu geliştir

Gamer’s Jam etkinliğinde katılımcılar, öncelikle kendilerini  tanıtıp projelerini gerçekleştirecek ekibi kuracak. Ardından verilecek  temaya göre ekipler, bu temayla ilgili bir oyun geliştirmeye  çalışacak. Cumartesi günü saat 14.00’da başlayacak 24 saatlik oyun  geliştirme süreci, ertesi gün saat 20.00’de sona erecek. Etkinliğin  sonunda ekipler, oyun projelerini diğer katılımcılara sunacak.

Gamer’s Jam yeni oyunlar ve oyun geliştiriciler keşfedecek

Gamer’s Jam ile ilgili daha fazla bilgiye ise FACEBOOK adresinden  ulaşabilirsiniz.

Gamer’s Qube ile ilgili detaylı bilgi için www.gamersqube.com/  adresini ziyaret edebilirsiniz